Book of Ra Deluxe — uuendatud ning parem  

Kui toimuks konkurss, milline mänguautomaat on Eestis kõige populaarsem, siis ilmselt tõuseks pjedestaalile just Book of Ra Deluxe. Kui mitte esimeseks, siis kindlasti teisejs. See on köitev ning põnev mäng, mis ei jäta ükskõikseks ei kogenud mängijat ega ka algajat.

 

Võib öelda, et see on mäng, mis tõmbab ligi ning ei lase enam minema. Kuid miks peakski kellelgi olema midagi ühe Vana-Egiptuse seikluse vastu? Lennupiletit pole tarvis, uusi lühikesi pükse ostma ei pea, vaktsiine pole tarvis ning põletavate päikesekiirte eest varjuda pole vaja. Tõeline paradiis maa peal! Seda mängu saab lisaks kasiinodele mängida ka online-versioonis ehk siis kas koduses arvutis või nutiseadmega ükskõik kus ja ükskõik millal.

 

Võib-olla mõni ütleb, et on sarnast slotimängu juba näinud. Ega ta ei eksigi, sest Book of Ra Deluxe on uus, täiustatud ja ausalt öeldes ka parem versioon originaalist, mille nimi oli lihtsalt Book of Ra.

 

Uues versioonis on parandatud heliefekte ja graafikat, aga mängu põhimõte on jäänud samaks. Nii nagu vanas versioonis, suundub mängija koos kangelasliku Indiana Jonesiga Vana-Egiptusesse aardejahile.

 

Mängu esimest korda nähes küllap imestad isegi, kui nauditavad näivad kõik vaaraode aega meenutavad sümbolid, mis rullikutel keerlevad. Lisaks peakangelasele Indiana Jonesile võib mängija võiduliinile tulla nii kuldne skarabeus või tiivuline jumalakuju, millele lisavad põnevust harilikud kaardisümbolid.

 

Ning lisaks neile on ka Book of Ra sümbol. Seda nähes on võit juba väga lähedal.

 

Internetis mängides võite leida ka mängu, kus Book of Ra nimetusele on juurde lisatud “6”. See tähendab, et mängus on üks rullik rohkem ehk sinu käsutuses on kuus rullikut ning 10 panuseliini.

 

Nii võib juhtuda, et saad kuus ühesugust märki ning boonusmängus võid saada isegi kuni 20 tasuta spinni. Boonusmängus on rullikul ka juhuslikult valitud erisümbol, mis laieneb üle kogu mänguvälja, kui tasuta spinnide ajal see sümbol nähtavale ilmub.

 

Risk on suur, aga ka võidud on vastavad! Kes ei riski, see šampust ei joo.