Kõige naiselikum mäng maailmas!

Renegades on tõenäoliselt kõige lihtsam mäng, mida NetEnt on loonud ning hetkel on see aktiivsete mängijate seas üks populaarseimt samuti.

Viise, kuidas seda mängu mängida on üsna palju:

  • Saab mängida internetis. Mängides internetis on mitu eelist, sest mängida saab ka tasuta, et harjutada ja aru saada, kuidas mäng toimib. Internetis saab mängida ka kasutades nutitelefoni, tahvelarvutit või tavalist arvutit.
  • Saab mängida kasiinos või mängusaalides olevates mänguautomaatides. Tõsi, et valides seda viisi, ei ole võimalik mängu astuda tasuta, kuid tehes väiksemaid panuseid saab tutvuda mängureeglitega ja sellega, mida mängul pakkuda on. Ja kes teab, võib olla õnn naeratab Sulle ja võidad jackpot’i!

Mängust

Mäng on ebatüüpiline sellepoolest, etpeategelased on väga naiselikud ja iga tegelane on oma maailmast. See on futuristlik mäng, mille graafika on inspireeritud Hiina ja Jaapani traditsioonidest. Sellel on viis rullikut ja 243 võiduvarianti ja peate nõus olema, et seda on väga palju. Mida rohkem on väljamakseliine, seda suurem on võimalus saada õnnelike sümbolite kombinatsioone, mis viivad suurema auhinnani. Huvitav on ka see, et mängu sümbolid võivad sulanduda üheks suureks sümboliks, mis omakorda mitmekordistab võimalust saada õnnetoovaid kombinatsioone jackpot’i võiduks. Arvatakse, et visuaalse poolest on Renegades, Blood suckers 2 üks edukamai mänge, mida NetEnt on loonud viimaste aastate jooksul.

Reeglid

Mäng jõudis mängijateni eelmise aasta novembris ning see on kättesaadav kõigile iOS ja Android kasutajatele, samuti ka mängusaalide ja kasiino külastajatele. Freya (Valhalla Valküür), Harriet (Põrgutorm), Ivy (Volveriin), Valda (Lohetapja) ja Raffaela (Tulesäde) on viis kaunist peategelast, kes aitavad mängijatel siseneda maagilisse maailma ja nii jõuda peavõiduni. Igal naiskangelasel on oma väärtus ja Freya on punktide poolest kõige väärtuslikum. Iga paari keerutuse tagant sümbolite kombinatsioonid võivad moodustada 2×3 või 3×3 kombinatsioone, mis suurendavad võiduvõimalust. Boonuse mängurežiimis valitakse välja üks viiest kaunitarist juhuslikkuse alusel, mis aitab tasuta keerutuste korral võitu suurendada mitmekordselt.

 

Nagu näha, videomängude erinevused on uskumatud, ja, kes oleks võinud arvata, et kunagi luuakse selliseid võimalusi ja temaatikaid, et pakkuda mängijale unustamatud mängu kogemust. Pane ka Sina oma õnn proovile ja kes teab, võib-olla õnn naeratab ka Sulle ja võit tuleb suurem kui oskasid loota!