Kas oled räpifänn? Jumaldad hiphopkultuuri? Või soovid rohkem teada saada selle omapärase ja kõmulise kultuurisuuna kohta? Oled jõudnud õigesse kohta, sest soundsofhiphop.ee on loodud just sinu jaoks. Soundsofhiphop.ee portaalist leiad kõike, mis seondub hiphopiga. Räägime lähemalt hiphopi alustaladest, tutvustame põnevaid artiste ja harutame lahti ka ühiskonna tabuteemad.

Hiphop on üks populaarsemaid subkultuure maailmas, kuid ometigi ringleb internetiavarustes tohutult müüte. Meie eesmärk on neid müüte kukutada – meie portaalist leiad sisukaid artikleid, mis heidavad pilgu hiphopi sügavustesse ning harutavad lahti ka kõik valearvamused, mis selle žanri kohta on visalt ringi liikumas. Hiphop on üks huvitavamaid urbanistlikke kultuure maailmas ja me soovime, et ka noored hiphopifännid saaksid teha algust selles valdkonnas ilma, et nad peaksid kokku puutuma levinud müütidega.

Kõige selle jaoks leiad meie portaali veergudelt kasulikke artikleid. Kirjutame lühidalt lahti kogu teema, et sa ei peaks kasutama otsingumootoreid ja kulutama oma väärtuslikku aega selleks, et leida kogu info.

Mis veelgi parem, hoiame oma kätt pidevalt hiphopi pulsil – jälgime, milliseid uuendusi toimub maailmapildis, et saaksime ka sulle anda uut infot. Tänu meie kasulikele artiklitele ei pea sa kunagi nuputama, mida üks või teine artist parasjagu teeb või mis suunas hiphop liigub.

Kes on maailma parimad hiphopartistid, milline on korralik hiphopistiil, milline on hiphopi ajalugu – need on vaid mõned üksikud näited mitmetest teemadest, mida võid leida meie lehelt. Oleme sinu üks ja ainus teejuht hiphopi maailma!

Kui sul on küsimusi seoses hiphopiga, lehitse meie artikleid. Anname endast kõik, et pakkuda sulle otsitud informatsiooni ning aidata leida oma “sisemine hiphopifänn”. Toredat lugemist ja hiphopikunsti viljelemist!