Online slotid pärisraha peale

Paljud meist on kunagi mõelnud jackpot´i võitmisele ja miljonitele, muretule elule ja igapäevale, mis oleks nagu puhkus elu lõpuni. See kõik, muidugi, on väga ilus, kuid oleme realistlikud – mitte kõigile pole selline võit määratud, isegi mitte aktiivsetele mängijatele. Kas teadsite, et maailma suurim väljamakstud võit on 1.586.4 miljardit USA dollarit ning summa on jaotatud kolme õnneliku pileti vahel?

Suurim jackpot, mis on väljamakstud ühele piletile on aga 480 miljonit USA dollarit. Taolised summad on küll võimalikud ainult loteriides, kuid ka online slotid ehk mänguautomaadid kindlasti suudavad soojendada kellegi südant ka oma jackpot’i võiduvõimalustega. 

Erinevus mängude vahel

Online slotid võivad olla väga erinevad, kuigi samal ajal võib tunduda, et need ei erine eriti üksteisest. Millised on peamised erinevused mänguautomaatide vahel, mida mängitakse online?

Esiteks juba rullide arv. Eristatakse kolme kuni viie rulliga mänguautomaate. Järgmisena tuleb tähelepanu pöörata võiduliinide arvule. Klassika on üks võiduliin keskel – nagu enamus juba ette ka kujutab kuuldes mänguautomaatidest. Kaasaegsetes mänguautomaatides võib olla mitukümmend erinevat võiduliini, kus võidu saamiseks rullikutele seisma jäänud sümbolite seas ei tohi olla teisi erinevaid sümboleid. Kolmandaks võib erinevus seisneda ka jackpot’is endas, täpsemalt, selle suuruses. On mänge, kus on nt progressiivne jackpot, mis tähendab seda, et võidu suurus on muutuv sõltuvalt mängija poolt sisse makstud rahasummast. Või siis on olemas fikseeritud jackpot, mis ei muutu ning on kindlaks määratud juba kohe mängu alguses. Lisaks võib erinevus seisneda ka selles, mis keskkonnas mänge mängida. Kui seda teha virtuaalses kasiinos ja mängusaalis, siis mängija peab kindlasti olema täisealine – ainult sellel eeldusel on võimalik üldse endale kasutaja antud keskkonnas luua. Kuid kui kasutada äppi või online mängude keskkonda, siis tõenäoliselt saate mänge mängida vaid harjutamiseks või enda lõbuks.

 

Panused

Selleks, et mängida mänguautomaate ning teha rahalisi panuseid, tuleb meeles pidada, et enne mängu alustamist oleks mõistlik läbi mõelda ja paika panna mängu eelarve. Algpanus on tavaliselt mõnikümmend eurosenti või paar eurot. Seni kuni te pole raha käivesse lasknud ega suutnud summat suurendada, ei soovita me panust ka suurendada, sest kes teab, võib-olla online slotid polegi üldse teie jaoks. Kui siiski otsustate selle meelelahutuse kasuks, siis tuletame meelde, et ei ole mõistlik mängu panna rohkem kui olete planeerinud ning alati hinnake enne oma rahalisi võimalusi.