Spordiennustuste boonused

Seiklusjanuline inimene leiab endale alati mooduse, kuidas igapäevasündmuseid, näiteks spordimänge, endale huvitavamaks muuta. Spordi peale on kihlvedusid sõlmitud juba ajast, mil sport tekkis ning sellest on saanud sportlaste ja kaasaelajate viis lisaraha teenimiseks ja enese lõbustamiseks. Aja jooksul on tekkinud erinevad parameetrid, mille järgi inimesed valivad, millises kihlveokontoris oma panuseid teha ning kuidas valida selleks sobivad spordimängud.

Tehnoloogia arenedes on tekkinud juurde üha uusi viise, kuidas kihlvedusid sõlmida. Seda võib teha nii mõnes kasiinos, spordibaaris kui ka internetiportaalis. Anname väikese ülevaate sellest, kuidas ennustusportaalid internetis kliente meelitavad ning neid lojaalsuse eest heldelt premeerivad (https://www.optibetsport.ee/).

Lahked kingitused

Üks levinumaid viise hoida kliente ja leida uusi, on kaasata nad erinevatesse boonussüsteemidesse. Algajatele annavad need hea võimaluse ennustustemaailmaga tutvuda ning annavad teistele hea võimaluse osaleda eksklusiivsete mängude kihlvedudes, millele teised ei pruugi ligi pääseda.

 

Uute klientide leidmiseks pakuvad ennustusportaalid kõiksugu liitumisboonuseid. Mõningaid neist võib kohe välja maksta, kuid teiste kätte saamiseks tuleb sama suur summa enne juurde võita. Seda boonust pakutakse nii kasiinodes kui internetis. Ausalt öeldes on see uuele mängijatele hea hüppelaud mõistmaks, mis hasartmängud üldse on ja kas need kõnetavad. Sealjuures ei tule selles selgusele jõudmiseks kulutada enda raha.

 

Tihti pakutakse ka sissemakse suurendamist. Näiteks korrutatakse 10-eurone sissemakse kahega, mis annab ennustuste tegemiseks 20 eurot. Sellele on seatud ka limiit, mis on tihti sada eurot.

 

Harvemini võib kohata kihlvedude korraldajaid, kes tõesti raha ära kingiksid. Varem meelitati  nõnda uusi inimesi kiirlaene võtma. Võttes arvesse, et hasartmängud on suhteliselt rangete seaduste kontrolli all, peab raha kinkimisel olema hea põhjus. Enamasti saab sellise raha välja maksta juhul, kui vähemalt osa peale sellest on mängitud ning seda pole ära kaotatud.

 

Nagu näha, siis uute klientide otsimisel nippidest puudust ei tule. Kindlasti võib igaüks leida endale sobivaima ennustusportaali, et mängudele kaasaelamist põnevamaks teha. See on suurepärane alternatiiv sõpradevahelistele kihlvedudele, kuna päris kihlveokontoris on võimalikud võidusummad suuremad.