Tüütud hiphoptrendid, mis võiksid unustusse vajuda

Nagu võid meie artikleid lugedes mõista, jumaldame me hiphopkultuuri, kuid isegi kõige andunumatele fännidele ei mahu pähe mõned trendid, mis ei taha kuidagi ära kaduda. Olgu tegemist riietuse või muusikaga, hiphopis on rohkelt trendistunud asjaolusid, millel oleks paras aeg pillid kokku pakkida. Teemegi alljärgnevalt ülevaate sellistest koledatest “moeröögatustest”.

  • Ülisuured t-särgid – kottis teksad ja hiiglaslikud t-särgid on ikoonilised, kuid oleks aeg need jubedad kleiti meenutavad t-särgid lõpuks kapi põhja pista. Neil pluusidel ei ole mingit eesmärki ning need, kes kannavad taoliseid särke, näevad välja nagu nad oleksid vanaema kleidi selga ajanud. Arvame, et on tagumine aeg see lõpetada!
  • Liialt manipuleeritud audio – alates ajast, mil artistid avastasid audiotehnika omapärased funktsioonid, on katkematult oma häälega manipuleeritud. Fännid ei taha aga kuulata artiste, kelle hääl on tundmatuseni ära muudetud arvutiprogrammide abil. See on lihtsalt võlts!
  • Tantsuõpetused – kui oled viimasel ajal jälginud hiphopmuusika suundasid, siis oled kindlasti kokku puutunud lauludega, kus õpetatakse mingit tantsu tantsima, nagu näiteks Stanky Legg. Taolised laulud on aga väga tüütud ning tõepoolest täiesti sisutühjad.
  • Enda brändide loomine – ära saa valesti aru, on kümneid räpparite riidebrände, mis on vinged. Paraku aga loovad kõik tänapäevased hiphopartistid samuti oma brände, et veelgi rohkem raha teenida, kuid tegemist on nõrkade katsetustega, kuna enamus tooteliini produktidest on lihtsalt odavad koopiad juba olemasolevatest toodetest.
  • Enda nime kordamine laulus – tõsta käsi, kui oled viimase paari aasta jooksul kuulnud mõnda räpplaulu, kus korratakse enda või oma produtsentide nimesid. Mõistame, et see on uhke tunne oma nimega tuntuks saada, kuid on aeg see tüütu trend lõpetada.
  • Röökimine ja ropendamine keset laulu – see on jälle üks suundumus, mis kuulub vähem kvaliteetse räpi kapsaaeda. Mõned artistid on pidanud meeldivaks ropendamist või hoopis roppuste karjumist keset refrääni. See ei anna laulule juurde mitte midagi ning on lihtsalt tüütu.

Ükski muusikastiil ei ole täiuslik. Sama kehtib hiphopi puhul. Loodetavasti leiavad aga mõned neist trendidest peatselt oma lõpu!